لیزر موهای زائد
کلینیک لیزر در تهران برای آقایان کجا مناسب است؟ با توجه به فواید لیزر دلیلی وجود ندارد مردان از این تکنولوژی و فواید آن بی بهره باشند. اما آیا لیزر برای مردان ضرر دارد؟ آیا لیزر روش دائمی برای از بین بردن موهای زائد است؟
لیزر در کدام ناحیه از بدن آقایان نتیجه بهتری دارد؟ بهترین کلینیک لیزر در تهران چه ویژگی ای دارد؟

میزان نتیجه ای که از یک کلینیک لیزر در تهران برای آقایان میتوان انتظار داشت چه میزان است؟

یکی از دلایل اصلی استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد آقایان تاثیر گیری یکسان آن در تمام نقاط بدن است. درمان با لیزر از موهای زائد در لاله گوش تا کل بدن موثر است.
اصلاح با موم با ریش تراش ممکن است راحت تر، کم هزینه باشد اما اثر آن موقت بوده و باعث ازدیاد مو میشود در نتیجه بهترین را حل برای تاثیر دائم لیزر می باشد.
اما باید این نکته را صادقانه پذیرفت که لیزر در آقایان به اندازه خانم ها موثر نیست. لیزر معمولا در خانم ها بعد از ۴ الی ۶ جلسه به اتمام میرسد اما در آقایان نیاز به زمان بیشتری برای تاثیرگیری میباشد.
لیزر موهای زائد با هدف از بین بردن فولیکول مو بدون آسیب به پوست میباشد. رنگی بودن مو به خاطر وجود ملانین میباشد. خوشبختانه میتوان از ملانین برای انتقال لیزر به فولکول استفاده کرد. در طی این فرایند دستگاه شروع به گرم شدن میکند که در نتیجه باید برای دستگاه سیستم سرمایشی داشته باشیم.
کلینیک لیزر در تهران

آیا لیزر باعث ناباروری مردان میشود؟

شایعاتی در مورد لیزر وجود دارد که لیزر باعث ناباروری مردان میشود. در صورتی که این تفکر کاملا اشتباه است و لیزر ۳ تا ۴ میلیمیتر داخل پوست نفوذ میکند و به هیچ عنوان باعث نازایی نمیشود. این اشعه تنها توسط رنگدانه مو قابل جذب است.

تاثیر لیزر موهای زائد بدن چه میزان تاثیر میگذارد؟

تاثیر لیزر در اکثر خانم ها بین ۴ تا ۶ جلسه است اما در آقایان با توجه به ضخامت مو ایم میزان بیشتر میشود و حدودا  ۱۰ جلسه را میخواهد.
لیزر مو بهترین نتیجه را در نواحی مانند پشت، شکم، شانه و ناحیه تناسلی بیشتر میدهد. در مردان بیشتر برای لیزر موهای زائد گردن، کمر، سرشانه وئ ناحیه تناسلی مراجعه کننده وجود دارد.
این نکته را باید در نظر داشت بهترین نتیجه برای موهای تیره و پوست روشن میباشد. لیزر برای موهای بلوند یا سفید مناسب نیست. برای پوست های تیره یک نوع لیزر به خوبی پاسخ میدهد و آن هم دستگاه جنتل مکس پرو مجهز به لیزر  میباشد.

لیزر موهای زائد در کلینیک لیزر موهای زائد در تهران چه خطراتی دارد؟

درمورد لیزر موهای زائد در یک کلینیک لیزر در تهران خبر خوب و بد وجود دارد که به شرح زیر است:

  •  خبر بد
در صورتی که لیزر در مرکز غیر معتبر انجام شود لیزر باعث تغییر رنگ پوست، سوختگی زخم و ضایعاتی شبیه آکنه میشود.
  • خبر خوب
لیزر هیچگاه باعث ناباروری نمیشود و مناطقی از بدن که در معرض نور خورشید نیستند عوارض کم تری پس از لیزر دارند.
پانوشت: لیزر موهای زائد در تهران، کلینیک لیزر در تهران، بهترین کلینیک لیزر موهای زائد
بررسی لیزر در ویکیپدیا
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *