لیزر موهای زائد

شاید به جای اینکه لیزر موهای زائد را یک روش دائمی برای از بین بردن موهای زائد تلقی کنیم، بهتر است که آن را یک روش طولانی مدت به حساب بیاوریم. لیزر فولیکول های مو را می سوزاند ولی بعد از مدتی بدن شروع به ترمیم فولیکول ها می کند. جلسات ترمیمی لیزر هم به همین منظور انجام می شوند پس به همین دلیل بر آن شدیم تا در یک مقاله جداگانه به اهمیت جلسات ترمیمی لیزر موهای زائد بپردازیم.

  • آیا لیزر یک روش دائمی در از بین بردن موهای زائد بدن محسوب می شود؟
  • بعد از اولین جلسه لیزر چه اتفاقی برای ریشه موها می افتد؟

جلسات ترمیمی لیزر موهای زائد

چرا بعد از اولین جلسه لیزر درمانی به جلسات ترمیمی نیاز است؟

همانطور که می دانید و ما هم در نوشته های پیشین مفصل توضیح داده ایم، عملکرد لیزر به این صورت است که با نوری که از خود ساطع می کند موجب سوزانده شدن فولیکول های مو می شود. به این صورت به از بین رفتن موهای زائد منجر می شود. اما نکته ای که حائز اهمیت است و باید بدانیم این است که بدن پس از مدتی فولیکول ها را از نو بازسازی می کند. بدین صورت موها دوباره هرچند به صورت خیلی نازک رشد خواهند کرد.

با دانستن این نکته علت جلسات ترمیمی روشن تر می شود. پس برای اینکه لیزر موهای زائد روی بدن ما ماندگاری داشته باشد، نیاز است که جلسات ترمیمی لیزر را به صورت دوره ای طی کنیم. این جلسات معمولا به صورت سالانه باید تکرار شوند. این عدد در افراد مختلف متغیر است.

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات لیزر موهای زائد در محدوده اندرزگو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حس خوب زیبایی و جذابیت را به شما عزیزان هدیه دهد.

پانوشت: تعداد جلسات لیزر، ترمیم لیزر موهای زائد، لیزر موهای زائد در کلینیک کلاریون اسکین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *