لیزر موهای زائد کمر آقایان

رفع موهای زائد کمر جزو مشکلاتی است که اکثر آقایان با آن درگیرند به خصوص آنهایی که دارای موهای بیشتری در این ناحیه از بدن خود هستند. یکی از روش های سنتی رفع موهای زائد کمر شیو کردن آنها با تیغ است که انجام این امر توسط خود فرد تقریبا غیرممکن است. از دیگر روش های رفع موهای زائد کمر آقایان اپیلاسیون و کرم های موبر می باشد که این روش ها هم بسیار زمان بر و در برخی موارد بسیار دردناک می باشند.

  • کارآمدترین روش از بین بردن موهای زائد کمر آقایان چیست؟
  • میزان اثربخشی لیزر بر موهای زائد چگونه است؟

لیزر موهای زائد کمر آقایان

بهترین روش از بین بردن موهای زائد کمر چیست؟

امروزه لیزر درمانی به عنوان بهترین و کارآمدترین روش رفع موهای زائد کمر و شانه ها شناخته می شود. برتری که لیزر نسبت به وکس و یا تراشیدن موها با تیغ دارد این است که شما با استفاده از این روش در رفع موهای زائد به وضوح شاهد کاهش رشد موهای زائد خود خواهید بود. ضمن اینکه لیزر درمانی نسبت به اپیلاسیون از درد کمتری برخوردار است.

چه میزان از موهای زائد کمر در اثر لیزر از بین می روند؟

لیزر موهای زائد کمر، موهای زائدتان را تا ۸۵ درصد کاهش می دهد. این میزان در افراد مختلف با توجه به نوع پوست و مو افراد متغیر می باشد. لیزر یک راه حل بسیار موثر برای از بین بردن موهای زائد کمر در دراز مدت است. حتی اگر ۱۰۰ درصد موهای زائد هم از بین نبرد موهای زائدی که بعد از درمان رشد می کنند بسیار نازک تر و کم پشت تر از قبل هستند.

تعداد جلسات درمان و نوع دستگاه مورد استفاده با توجه به رنگ و نوع پوست و مو متغیر می باشد. به طور میانگین برای لیزر موهای زائد کمر بین ۶ تا ۱۲ جلسه درمان نیاز است. البته برای رفع کامل موهای زائد کمر ممکن است نیاز به جلسات بشتری باشد.

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات لیزر موهای زائد در محدوده اندرزگو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حس خوب زیبایی و جذابیت را به شما عزیزان هدیه دهد.

پانوشت: لیزر موهای زائد کمر، لیزر موهای زادد آقایان، بهترین روش حذف موهای زائد کمر، لیزر موهای زائد در کلینیک کلاریون اسکین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *