لیزر موهای زائد پوست تیره

لیزر موهای زائد امروزه بهترین روش رفع موهای زائد بدن است. برخی افراد به اشتباه فکر میکنند که لیزر فقط برای افراد با پوست های روشن مناسب است و روی پوست های تیره نتیجه مطلوب را ندارد. شاید در گذشته چنین چیزی واقعیت داشته است ولی امروزه با وجود انواع دستگاه های لیزر پیشرفته در بازار این باور کاملا غلط است. در ادامه به بررسی دستگاه لیزر مناسب پوست تیره میپردازیم.

  • دستگاه لیزر مخصوص پوست های تیره
  • عملکرد دستگاه های لیزر پوست های تیره

لیزر موهای زائد پوست تیره

آیا دستگاه ان دی یاگ مناسب ترین دستگاه لیزر برای پوست های تیره است؟

لیزر ان دی یاگ جدیدترین دستگاه لیزر رفع موهای زائد است که برای انواع مختلف پوست کاربرد دارد. طول موج پرتوهای این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه ها بلندتر است بنابراین راحت تر به سمت فولیکول های مو حرکت میکند و آنها را از بین میبرد. عملکرد این دستگاه به گونه ای است که صرف نظر از رنگ پوست فقط رنگدانه های موجود در فولیکول های مو را از بین میبرد. بنابراین بهترین انتخاب برای پوست های تیره است.

به دلیل اینکه دستگاه ان دی یاگ قدرت نفوذپذیری بالاتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد، برخی افراد ادعا میکنند که لیزر کردن موهای زائد بدن با این دستگاه درد بیشتری دارد، این موضوع به آستانه تحمل افراد هم مربوط میشود. افراد دارای پوست تیره از این بابت اصلا نگران نباشند. هنگام لیزر درمانی میتوانند از اپراتور بخواهند که از ژل های بی حسی استفاده کند.

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات لیزر موهای زائد در محدوده اندرزگو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حس خوب زیبایی و جذابیت را به شما عزیزان هدیه دهد.

پانوشت: لیزر پوست تیره، دستگاه لیزر پوست های تیره، دستگاه های لیزر، دستگاه ان دی یاگ، لیزر موهای زائد در کلاریون اسکین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *