تفاوت لیزر و الکترولیز

اگر چه روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد، ولی دو روشی که موهای زائد بدن را برای همیشه و به طور دائم از بین میبرند لیزر و الکترولیز هستند. با توجه به اینکه هر دوی این روش ها روش های دائمی هستند، بسیاری از افراد دچار سردرگمی میشوند که کدام را انتخاب کنند. به همین دلیل میخواهیم به بررسی تفاوت این دو بپردازیم:

  • تفاوت های لیزر و الکترولیز
  • عملکرد لیزر و الکترولیز

تفاوت لیزر و الکترولیز

 

در هر دو روش فولیکول های مو هدف قرار داده میشود. طبق اظهارات انجمن پوست و موی آمریکا در حال حاضر لیزر موهای زائد محبوبیت بیشتری دارد و افراد بیشتری متقاضی درمان با این روش هستند.

الکترولیز چگونه موهای زائد را از بین میبرد؟

روش درمان با الکترولیز به این صورت است که یک سوزن بسیار نازک در فولیکول مو قرار میگیرد. جریان الکتریسیته از این سوزن عبور میکند و ریشه مو را نابود میکند. به این ترتیب از رشد موی جدید جلوگیری میشود. الکترولیز به عنوان تنها روش حذف دائمی موها شناخته میشود. قبل از اقدام برای الکترولیز باید با یک پزشک متخصص پوست و مو که در این زمینه آشنایی دارد مشورت کنید.

برای اینکه موهای زائد به طور کامل از بین بروند، شما به چند جلسه درمان نیاز دارید. به طور متوسط افراد تحت درمان با این روش هر هفته یا یک هفته در میان باید برای الکترولیز مراجعه کنند. پس از درمان با الکترولیز موهای زائد برای همیشه از بین خواهند رفت و دیگر نگران رشد دوباره آنها نباشید. البته طبیعتا برای مناطق وسیع بدن مانند کمر یا پاها نیاز به جلسات بیشتری است.

تفاوت لیزر و الکترولیز

عملکرد لیزر موهای زائد چگونه است؟

در مورد عملکرد لیزر در نوشته های قبلی صحبت کردیم. اگر بخواهیم اشاره کوچکی به شیوه کار لیزر داشته باشیم، عملکرد لیزر به این صورت است که نور خود را به سمت فولیکول مو هدایت میکند. با تولید گرمایی که میکند فولیکول و ریشه مو را میسوزاند. پس از مدتی ریشه مو ضعیف شده و دیگر رشد نخواهد کرد.

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات لیزر موهای زائد در محدوده اندرزگو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حس خوب زیبایی و جذابیت را به شما عزیزان هدیه دهد.

پانوشت: تفاوت لیزر و الکترولیز، عملکرد لیزر موهای زائد، عملکرد الکترولیز، لیزر موهای زائد در کلینیک کلاریون اسکین

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *