مرکز لیزر موهای زائد در تهران

در میان افرادی که برای رفع موهای زائد بدن خود به کلینیک های مختلف مراجعه نموده اند کسانی هستند که از نتایج لیزر درمانی ناراضی بوده اند چرا که نتیجه لیزر برای همه نوع پوست و مو یکسان نیست بلکه باید با مراجعه به یک مرکز لیزر معتبر که دارای پزشک های مجربی است از تاثیر لیزر بر نوع پوست و مویمان آگاه شویم و با آزمایش های مختلف از مشکلات هورمونی و میزان تاثیر لیزر بر بدن و صورت خودمان مطلع شویم.

  • آیا آزمایش های هورمونی در لیزر درمانی باید انجام شود؟
  •  قبل از لیزر موهای زائد چه اقداماتی باید انجام شود؟

مرکز لیزر موهای زائد در تهران

چرا آزمایش های هورمونی در روش لیزر درمانی موهای زائد مهم است؟

اگر میخواهید از میزان تاثیر لیزر موهای زائد بر روی پوستتان قبل از اقدام به لیزر آگاه شوید باید به کلینیکی مراجعه کنید که بهترین مشاوره را به شما بدهد تا از در صورت عدم جوابدهی لیزر روی پوست شما از اتلاف وقت و هزینه شما جلوگیری شود. یکی از آزمایش های بسیار مهم که در نتیجه لیزر بسیار تاثیر گزار است آزمایش هورمون میباشد که نتیجه آن مشخص خواهد کرد که لیزر روی پوست شما چه نتیجه ای خواهد داد و اگر دارای مشکل ژنتیکی پرمویی باشید تعداد جلسات شما طولانی تر خواهد شد و لیزر روی پوست شما دیرتر جواب خواهد داد.

اقدامات مهم قبل لیزر موهای شامل موارد زیر است:

از نکات بسیار مهم قبل از لیزر موهای زائد که باید به آن توجه شود این است که پیش از لیزر موهای زائد از اقدام به روش های سنتی رفع موهای زائد که مو را از ریشه جدا میکند خودداری شود چرا که لیزر بر روی ریشه مو اثر میگزارد و اگر مو از از ریشه جدا شده باشد لیزر درمانی نتیجه ای نخواهد داشت.

  • قبل از لیزر صورت و بدن خود را با تیغ شیو نمایید
  • توجه کنید که صورت شما عاری از هرگونه مواد آرایشی باشد
  • پوست بدن عاری از هرگونه کرم و آبرسان ها باشد
  • و ….

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات لیزر موهای زائد در محدوده اندرزگو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حس خوب زیبایی و جذابیت را به شما عزیزان هدیه دهد.

پانوشت: لیزر موهای زائد، اثر لیزر درمانی، اقدامات قبل از لیزر موهای زائد در کلینیک کلاریون اسکین

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *