لیزر درمانی

امروزه روش لیزر درمانی بهترین شیوه برای جایگزینی روش های سنتی رفع موهای زائد بدن و صورت میباشد با روش لیزر درمانی در صورتی که جلسات لیزر طبق توصیه پزشک به صورت مرتب تکرار شود نتیجه ای بسیار رضایت بخش در رفع موهای زائد به همراه خواهد داشت ولی لیزر موهای زائد دارای محدودیت سنی میباشد و بر اساس عوامل مختلف مانند نوع پوست، مو و … برای همه افراد اثر بخش نخواهد بود.

  • لیزر موهای زائد برای چه افرادی توصیه نمیشود؟
  • محدویت سنی لیزر درمانی به چه صورت است؟

لیزر درمانی

لیزر موهای زائد برای چه سنینی مناسب است؟

تمامی افراد فارغ از نوع جنسیت، پوست، مو و .. میتوانند از روش لیزر برای رفع دائمی موهای زائد خود استفاده کنند اما این موضوع وابسته به عوامل مختلفی از جمله نوع کلینیک لیزر موهای زائد، مهارت پزشک، دستگاه لیزر و … میباشد. در صورت مراجعه به مرکز لیزری با بهترین پزشک ها، متخصصین، تجهیزات و … بهترین نتیجه را از لیزر موهای زائد دریافت خواهید کرد. قبل از لیزر کلینیک مورد نظر باید نوع و پوست شما را مورد معاینه قرار داده و طبق آن تعداد جلسات لیزر را به شما پیشنهاد کند چرا که اثر لیزر برای افراد با نوع پوست و موی مختلف متفاوت است. تنها محدودیتی روش لیزر درمانی محدویت سنی آن میباشد و فقط برای افراد هفده سال توصیه میشود و از لیزر موهای زائد این افراد در کلینیک ها جلوگیری میشود.

چه افرادی نباید از روش لیزر درمانی استفاده کنند؟

طبق که آنچه که گفته شد تمامی افراد با هر نوع پوست و مویی قادر به استفاده از لیزر درمانی در رفع موهای زائد بدن و صورت خود میباشند ولی تعداد جلسات درمانی آنها متفاوت است. تعداد جلسات درمان بستگی به تیره و روشنی پوست و همچنین ضخامت موی افراد دارد به طوری که هر چه رنگ پوست روشن تر و ضخامت مو بیشتر باشد اثر لیزر بیشتر خواهد بود و جلسات لیزر کمتر خواهد بود.

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات لیزر موهای زائد در محدوده اندرزگو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حس خوب زیبایی و جذابیت را به شما عزیزان هدیه دهد.

پانوشت: لیزر موهای زائد بدن، لیزر درمانی، محدودیت لیزر موهای زائد، دستگاه لیزر در کلینیک کلاریون اسکین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *