لیزر موهای زائد یک روش بلند مدت در از بین بردن موهای زائد میباشد. عملکرد آن به این صورت میباشد که فولیکول مو تخریب میشود ولی در حین لیزر کردن بعضی از ریشه موها ممکن است تخریب نشوند و فقط آسیب ببینند. اینگونه موها مجددا پس از مدتی رشد خود را از سر میگیرند. امروزه بسیاری از متخصصین لیزر موهای زائد را به جای حذف دائمی موهای زائد، آن را روشی بلند مدت در رفع موهای زائد بدن میدانند.

  • عملکرد لیزر موهای زائد بدن به چه صورت است؟
  • ماندگاری لیزر موهای زائد بدن چگونه است؟

ماندگاری لیزر موهای زائد

در لیزر موهای زائد از نور برای حذف موهای زائد استفاده میشود. این نور رنگدانه موهای زائد را هدف قرار میدهد. گرمای ناشی از این نور فولیکول مو را از بین میبرد و مو دیگر نمیتواند رشد کند.

رشد موهای زائد در فازهای مختلفی صورت میگیرد در واقع همه موها با هم و در یک مرحله رشد نمیکنند. هر مو دارای یک چرخه رشد منحصر به فرد است. موهایی که به تازگی از ریشه جدا شده اند برای دستگاه لیزر قابل تشخیص نیستند. پس فرد باید تا رشد مجدد این موها صبر کند و برای حذف آنها اقدام کند. به همین دلیل است که فرد برای از بین بردن همه موهای زائد خود نیازمند جلسات متعدد لیزر است.

اگر فولیکول مو آسیب ببیند ولی نابود نشود، مو مجددا رشد خواهد داشت. از بین بردن تک تک فولیکول های مو کاری بسیار دشوار است. از اینرو بسیاری از افراد شاهد رشد مجدد مو در ناحیه درمان هستند. در این صورت میتوانید مجددا برای لیزر  موهای زائد خود اقدام کنید. در بعضی موارد که مو بسیار کوتاه، بسیار کمرنگ یا بسیار نازک باشد در برابر درمان مقاوم میشود و باید از سایر روش ها برای حذف آنها اقدام کرد.

پس لیزر موهای زائد تنها در صورتی دائمی تلقی میشود که فولیکول مو به طور کامل نابود شود. اینکه چه مدت زمانی برای رشد مجدد موی شما لازم است به چرخه رشد موی شما بستگی دارد. چرخه رشد موی هرکس منحصر به فرد خودش است. برخی از افراد رشد موی سریعتری نسبت به دیگران دارند. در اکثر افراد رشد موی مجدد چند ماه پس از درمان انتظار میرود که لازم است جلسات لیزر خود را بیشتر کرده تا رشد موها را کم و کمتر کنند.

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات لیزر موهای زائد در محدوده اندرزگو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حس خوب زیبایی و جذابیت را به شما عزیزان هدیه دهد.

پانوشت: لیزر موهای زائد، رفع موهای زائد، دستگاه لیزر، تعداد جلسات لیزر، کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *