خدمت آن دسته از عزیزانی که از رشد موهای زائد صورت خود خسته شده اند، باید عرض کنیم که تاکنون راه حلی مناسب تر از لیزر برای خلاصی از شر موهای زائد صورت پیدا نشده است. البته راه حل های زیادی برای رفع موهای زائد این  قسمت وجود دارد ولی همه افراد به خصوص خانم ها از عوارض آنها خسته شده اند.

  • چرا لیزر موهای زائد صورت مناسب ترین راه است؟
  • لیزر موهای زائد صورت چه مزایایی دارد؟

لیزر موهای زائد صورت

مثلا افرادی که پوست حساسی دارند بعد از اصلاح با نخ دچار جوش، قرمزی یا التهاب در صورت خود میشوند. نکته مهم تر اینکه با این روش ها موهای زائد صورت بعد از حداکثر ۱۰ روز دوباره رشد میکنند و این مساله ای خسته کننده است در حالیکه شما با چند جلسه لیزر میتوانید به طور دائم از موهای زائد صورت خود خلاص شوید.

رفع موهای زائد صورت به روش لیزر مزایایی دارد که شامل موارد زیر است:

  • حس اطمینان: همانطور که گفتیم در روش های سنتی، موهای زائد بعد از حدود یک هفته مجددا شروع به رشد میکنند شما با لیزر موهای زائد صورت برای مدتی طولانی تر از رشد موهای زائد این ناحیه آسوده خاطر خواهید شد.
  • اقتصادی بودن: اختصاص دادن زمان مناسب برای رفتن به آرایشگاه و پرداخت هزینه در هر بار مراجعه از مشکلاتی هستند که برای رفع موهای زائد صورت خود دائم با آنها درگیر هستیم. ما وقت و انرژی زیادی را برای فقط یک هفته صرف میکنیم. در حالیکه با لیزر موهای زائد صورت خود میتوانیم با یک بار هزینه، موهای زائد صورت خود را برای همیشه از بین ببریم.
  • دقت: در وکس یا اصلاح با نخ ممکن است موهای بخشی از صورت به خوبی دیده نشود و در نتیجه برداشته نشود. ولی لیزر دقت بسیار بالایی دارد و تمامی بخش های صورت را با دقت زیاد پوشش میدهد. پرتوهای لیزر از پالس های قدرتمندی تشکیل شده است که هرکدام از این پالس ها بخش وسیعی از بدن را درگیر میکند.
  • سرعت: سرعت عملی که در لیزر وجود دارد هیچکدام از روش های سنتی ندارند. اگر بخواهیم وقتی که صرف اصلاح صورت خود با نخ، وکس یا اپیلیدی میکنیم را حساب کنیم، متوجه میشویم که واقعا زمان قابل توجهی است. در حالیکه مدت زمان لازم برای از بین بردن موهای زائد با لیزر به مراتب کمتر میباشد. به طور مثال زمان لازم برای لیزر پشت لب ۱ دقیقه است. مدت زمان لازم برای بخش هایی مثل کمر یا قفسه سینه حدودا یک ساعت میباشد.

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات لیزر موهای زائد با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حس خوب زیبایی و جذابیت را به شما عزیزان هدیه دهد.

پا نوشت: لیزر موهای زائد صورت، رفع موهای زائد صورت، قیمت لیزر موهای زائد صورت، لیزر موهای زائد صورت در کلینیک کلاریون اسکین

لیزر موهای زائد صورت در ویکیپدیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *