عوارض لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد، باعث شده که بسیاری از لیزر موهای زائد خود پرهیز کنند. موهای زائد در نواحی خاصی از بدن مساله ای بسیار آزاردهنده است که از بین بردن آنها هم برای زنان و هم مردان به دغدغه ای همیشگی تبدیل شده است. ما با روشهای مختلف مقدار زیادی از وقت و پول خود را صرف از بین بردن موهای زائد خود میکنیم. در بین این روشها لیزر یک روش مقبول و به صرفه در بین سایر روشها است.

  • آیا لیزر موهای زائد دارای عوارض است؟
  • آیا میتوان عوارض لیزر موهای زائد را کاهش داد؟
  • آیا عوارض لیزر موهای زائد قابل پیشگیری است؟

آیا لیزر موهای زائد عوارض دارد؟

عوارض لیزر موهای زائد

گرمای زیادی که در اثر لیزر به پوست برخورد میکند ممکن است باعث سوختگی پوست شود. البته این سوختگی خفیف است و در موارد خیلی نادر ممکن است به صورت شدید گزارش شود. سوختگی در اثر لیزر موهای زائد در افراد با پوستهای تیره بیشتر دیده میشود. زیرا پوستهای تیره نور و گرمای بیشتری جذب میکنند.

نور لیزر ممکن است به چشمها آسیب برساند. به همین دلیل باید مراقب باشید که در طول لیزر درمانی از عینک محافظ استفاده کنید. (مرکز یا کلینیک مورد نظر باید این عینک را در اختیار شما قرار دهد.)

خارش و پوسته پوسته شدن ناحیه ای که لیزر شده و اطراف آن، عارضه ای است که در طول درمان لیزر موهای زائد و پس از آن ممکن است دچار آن شویم.

لیزر موهای زائد ممکن است باعث پدیدار شدن لکه های پوستی شود. این لکه ها در اثر افزایش رنگدانه های پوستی (هایپرپیگمانتاسیون) و یا کاهش رنگدانه های پوستی (هیپوپیگمانتاسیون) ایجاد شوند.

بی حسی، سوزن سوزن شدن و درد در منطقه تحت درمان نیز یکی دیگر از عوارض لیزر موهای زائد میتواند باشد.

ممکن است پوست پس از لیزر دچار قرمزی و تورم در اطراف فولیکول های مو شود.

یک عارضه بسیار نادر، عفونت پس از لیزر است به همین دلیل بسیار مهم است که پس از لیزر موهای زائد ناحیه مورد نظر را خیلی تمیز نگه دارید تا دچار عفونت نشوید.

تمامی عوارضی که برای لیزر موهای زائد گفته شد با کمی دقت و مراقبت های لازم قبل و بعد لیزر قابل پیشگیری هستند. ابتدا شما باید قبل از اقدام برای لیزر موهای زائد، خودتان را از جهات مختلف ارزیابی کنید و سپس برای انجام لیزر موهای زائد خود به یک کلینیک لیزر معتبر مراجعه کنید تا به بهترین نتیجه دست یابید و عوارض لیزر موهای زائد به حداقل برسد.

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات لیزر موهای زائد با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حس خوب زیبایی و جذابیت را به شما عزیزان هدیه دهد.

پانوشت: عوارض لیزر موهای زائد، لیزر موهای زائد، کلینیک لیزر کلاریون اسکین

عوارض لیزر موهای زائد بدن در ویکیپدیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *