لیزر موهای زائد روشن

یکی از محدودیت هایی که لیزر دارد این است که برای موهای سفید و یا خیلی روشن و بور اثر بخشی مناسبی ندارد. البته این مساله بیشتر مربوط به دستگاه های لیزر قدیمی است و دستگاه های لیزری که امروزه در بازار موجود است مقدار زیادی از این محدودیت را کاسته اند و اثربخشی مناسبی را برای موهای سفید و روشن ایجاد کرده اند.

در درمانهای قدیمی که لیزر موهای زائد سفید و بور انجام میشد معمولا مو پس از درمان دوباره برمیگشت. امروزه با دستگاه های لیزر جدیدی که به بازار آمده رفع موهای زائد بور به خوبی صورت میگیرد.

روشهایی که برای رفع موهای زائد سفید و بور به کار میروند چیست؟

  • یکی از بهترین و پیشرفته ترین نمونه دستگاه هایی که برای لیزر موهای سفید و روشن به کار میرود دستگاه لیزر ELOS یا دستگاه لیزر الکترو نوری میباشد. این دستگاه انرژی نور را با جریان دو قطبی الکتریکی همراه ساخته و باعث از بین رفتن موهای زائد میشود. تاثیر سیستم الکترو نوری بر موهای زائد سفید و بلوند بیشتر است.
  • یکی دیگر از روش هایی که برای لیزر موهای سفید و بور به کار میرود، استفاده از رنگدانه های سنتتیک که مثل رنگدانه های ملانین هستند، میباشد. این رنگدانه ها با افزایش ملاتونین در ریشه ی موهای زائد موجب تیره تر شدن موها میشود و هدفگیری لیزر را برای انها راحت تر میکند.
  • روش درمانی دیگری که برای لیزر موهای سفید به کار میرود استفاده از روش اپی لایت(Epilight) است که این سیستم فقط برای لیزر موهای بور موثر است و میتواند قسمت هایی از بدن را برای چندین سال از شر موهای زائد خلاص کند.
  • دستگاه لیزر الکساندرایت که جزو پیشرفته ترین دستگاه های لیزر مدرن میباشد دارای قدرتی است که میتواند تاثیر خوبی بر موهای سفید و بور بگذارد.

لیزر موهای زائد روشن

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات لیزر موهای زائد با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حس خوب زیبایی و جذابیت را به شما عزیزان هدیه دهد.

پانوشت: لیزر موهای سفید و روشن، لیزر موهای بور، دستگاه لیزر ELOS، دستگاه لیزر اپی لایت، دستگاه لیزر الکساندرایت در کلینیک کلاریون اسکین

لیزر موهای زائد سفید و بور در ویکیپدیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *