قیمت لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد به عوامل مختلفی بستگی دارد چرا که انجام لیزر نیازمند امکانات و دستگاه های مختلفی است بنابراین لیزر موهای زائد بدن، قیمت کمی ندارد ولی اگر به اثرات رضایت بخش آن توجه کنیم متوجه میشویم که این قیمت چندان زیاد هم نیست. یک دسته بندی کلی برای قیمت لیزر موهای زائد بدن وجود دارد به صورت زیر:

  • وسعت ناحیه ای که قرار است تحت لیزر قرار گیرد.
  •  تعداد شات هایی که باید زده شود.
  •  دستگاه مورد استفاده در لیزر

قیمت لیزر موهای زائد

قیمت لیزر موهای زائد بدن در کلینیک ها و برای افراد مختلف متغیر میباشد این شاید باعث تعجب برخی افراد شود اما باید بدانید که فاکتور های زیادی دست به دست هم میدهند تا قیمت لیزر موهای زائد در یک کلینیک تعیین شود اگر بخواهیم که به شما یک قیمت میانگین بگوییم قیمت لیزر موهای زائد کل بدن از ۵۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان متغیر است. توجه کنید که این قیمت ها ثابت نیستند و در افراد کلینیک های مختلف متفاوت میباشد.

همیشه گرانتر بودن هزینه لیزر در یک کلینیک لیزر موهای زائد به منظور بی انصاف بودن آن نیست و باید دید که کدام عوامل دست به دست هم داده اند تا قیمت یک کلینیک نسبت به کلینیک دیگر بیشتر باشد. قیمت لیزر موهای زائد در مقایسه با سایر روش های موجود کاملا مقرون به صرفه است به این صورت که شما یک بار برای لیزر موهای زائد هزینه میکنید و در عوض برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص میشوید.

وسعت ناحیه ای که قرار است لیزر شود به این صورت در قیمت لیزر اثر میگذارد که مثلا قیمت لیزر ناحیه بیکینی از قیمت لیزر موهای زائد پا کمتر است چون سطح کمتری دارد. همینطور تعداد شاتی که قرار است برای ناحیه بیکینی زده شود کمتر از ناحیه پا است و در نتیجه هزینه کمتری در بر ذارد.

نوع دستگاه لیزر  مورد استفاده در لیزر هم اهمیت زیادی در محاسبه قیمت لیزر موهای زائد دارد هرچه دستگاهی که کلینیک مورد نظر استفاده میکند پیشرفته تر و مجهزتر باشد هزینه لیزر هم بیشتر میشود.  نکته آخر اینکه رنگ پوست بیمار هم یک عامل بسیار مهم است زیرا که هرچه پوست تیره تر باشد به تعداد جلسات بیشتری برای انجام لیزر نیاز است و قیمت هم بیشتر میشود.

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات لیزر موهای زائد با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حس خوب زیبایی و جذابیت را به شما عزیزان هدیه دهد.

پانوشت: لیزر موهای زائد بدن، قیمت لیزر موهای زائد، کلینیک لیزر موهای زائد، لیزر ناحیه بیکینی، دستگاه لیزر

قیمت لیزر موهای زائد بدن در ویکیپدیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *