لیزر موهای زائد صورت

صورت یکی از نواحی پرتقاضا برای لیزر میباشد. همه ما از تاثیری که زیبایی در اعتماد به نفس  ما دارد به خوبی آگاه هستیم. فرقی نمیکند که شما زن باشید یا مرد! یک صورت بی نقص میتواند تاثیر به سزایی در عزت نفس ما داشته باشد. وقتی که صورت شما دارای موهای زائد زیادی است دائم در فکر رفع آن و اصلاحش قرار میگیرید. لیزر میتواند شما را به طور دائم از شر موهای زائد خلاص کند. به خصوص برای موهای تیره و پوستهای روشن لیزر بیشترین عملکرد را دارد و میتوان گفت که بهترین راه برای رفع موهای زائد است. البته افراد با پوستهای تیره ناامید نشوند چرا که لیزر با تعداد جلسات بیشتر بر روی پوست آنها هم اثر دارد. محدودیتی که لیزر دارد این است که بر روی موهای بور و سفید اثر ندارد.

لیزر موهای زائد صورت در خانم ها

بسیاری از خانم ها در آرزوی داشتن پوستی صاف،شفاف و بدون هرگونه موی زائد هستند. بسیاری از آنها روشهای بسیار زیادی را در رفع موهای زائدشان به کار میگیرند مانند اصلاح کردن با نخ، وکس و یا دستگاههایی مثل اپیلیدی اما این روشها علاوه بر وقت زیادی که در زندگی پر مشغله ما میگیرند باعث انواع حساسیتها، جوش، قرمزی و التهاب صورت میشوند به طوری که بیشتر از موهای زائد آزاردهنده هستند. به علاوه در این روشها موی صورت بعد از مدت خیلی کوتاهی دوباره شروع به رشد میکند. بیشتر خانمها به دلیل موهای زائد صورتشان اعتماد به نفس کافی را ندارند و این مساله دردسری همیشگی برای آنهاست.

بی شک لیزر، درمانی قطعی و مطمئن برای خلاصی همیشگی از موهای زائد است. لیزر موهای زائد صورت شامل نواحی چانه، پشت لب، خط ریش، فک، بین ابروهاو پیشانی میشود.

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت در آقایان

امروزه لیزر موهای زائد در بین مردان هم طرفداران بسیاری دارد بخصوص مردانی که از سوزش و زخمهای ناشی از شیو کردن صورت خود با تیغ خسته شده اند. شاید بعضی تعجب کنند از اینکه آقایان به دنبال از بین بردن دائمی موهای صورت خود باشند ولی باید بدانند که انجام این کار صرفا به معنی از بین بردن کل موهای صورت نیست بلکه آقایان میتوانند فقط به کاهش موی صورت خود و یا نازک کردن آنها بپردازند. به خصوص آقایانی که خیلی زیاد اهمیت به مرتب کردن و شکل دادن به موهای صورت خود هستند. با لیزر به راحتی میتوانند موهای گردن، اطراف سبیلها و صورت خود را به شکل دلخواه آرایش نمایند.

پانوشت: لیزر موهای زائد صورت، لیزر موهای زائد صورت در خانمها، لیزر موهای زائد صورت در آقایان

لیزر موهای زائد صورت در ویکی پدیا

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *