نت برگ لیزر در تهران

آیا شما هم در جست و جوی نت برگ لیزر در تهران، نت برگ لیزر موهای زائد در تهران، نت برگ لیزر موهای زائد کل بدن در تهران، نت برگ لیزر موهای زائد صورت در تهران هستید؟ ما به شما کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین را به عنوان بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران که خدمات خود را شامل لیزر موهای زائد کل بدن، لیزر موهای زائد بیکینی، لیزر موهای زائد صورت با تخفیف ویژه به مشتریان عزیز خود ارائه میکند معرفی میکنیم. مرکز لیزر کلاریون اسکین را با عنوان نت برگ لیزر در تهران و تخفیفان لیزر در تهران میتوانید جست و جو نمایید. در ادامه به توضیح موارد زیر میپردازیم:

  • نت برگ لیزر موهای زائد در تهران
  • تخفیف لیزر موهای زائد
  • دستگاه لیزر مناسب برای انواع پوست

آیا نت برگ لیزر در تهران شامل خدمات لیزر موهای زائد کل بدن و صورت میشود؟

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین به عنوان برندی معتبر در نت برگ لیزر موهای زائد در تهران فعالیت میکند و آماده خدمت گزاری به همشهریان گرامی تهرانی در زمینه لیزر موهای زائد کل بدن و موهای زائد صورت میباشد. در نت برگ لیزر موهای زائد در تهران بسیاری از کلینیک ها فقط بخشی از خدمات خود را با تخفیف ارائه میکنند ولی کلاریون اسکین تمام خدمات لیزر موهای زائد را با تخفیف ویژه در نت برگ معرفی کرده است و شما با جست و جوی نت برگ لیزر در تهران شاهد خدمات ویژه و متنوع کلاریون اسکین خواهید بود. خدمات ویژه این مرکز شامل شناسایی دقیق انواع پوست و انتخاب دستگاه متناسب با همان نوع پوست است زیرا همانطور که میدانیم مراکز زیادی هستند که خدمات لیزر موهای زائد را ارائه میدهند ولی مشتریان آنها بعد از جلسات درمان نتیجه مطلوب را نگرفتند و دلیل اصلی آن عدم شناسایی نوع پوست،مو و انتخاب دستگاه لیزر متناسب با آنهاست.

نت برگ لیزر در تهران

تخفیف لیزر موهای زائد در تهران به چه صورت است؟

کلاریون اسکین را می توان با عنوان تخفیف لیزر موهای زائد در تهران جست و جو کرد. این مرکز با سابقه خدمتی که دارد مفتخر است که یکسری تخفیف ها و مزایای ویژه ای را برای مشتریان قدیمی و جدید خود فراهم آورده است تا مشتریان گرامی کلاریون اسکین علاوه بر رضایت از خدماتی که مرکز به آنها ارائه می کند از قیمت لیزر موهای زائد نیز خشنود شوند و از تخفیف لیزر موهای زائد بهره مند شوند. تخفیف لیزر موهای زائد کلاریون اسکین شامل موارد زیر است:

برای آگاهی از لیست تخفیف های لیزر موهای زائد کلاریون اسکین با مرکز تماس گرفته و یا فرم مشاوره را پر نمایید، پذیرای حضور گرم شما هستیم.

 

شناسایی و بررسی دستگاه های مختلف لیزر برای پوست چگونه انجام میشود؟

اولین قدم شاید این باشد که آشنایی مختصری با هر دستگاه و نحوه ی انجام کار آن داشته باشیم. کلا سه نوع دستگاه لیزر در بازار موجود است:

  • لیزر الکساندرایت
  • لیزر دایود
  •  لیزر ان دی یانگ

تخفیف لیزر موهای زائد در تهران

به طور اجمالی به بررسی این سه دستگاه می پردازیم:

  • دستگاه لیزر الکساندرایت: احتمالا در تبلیغات مختلف نام این دستگاه را زیاد شنیدید. این دستگاه مناسب برای پوست های روشن است و قیمت بیشتری هم به نسبت به دو دستگاه دیگر دارد. دارای طول موج ۷۵۵ نانومتر و در محدوده ی نور مرئی قرار میگیرد. این دستگاه شامل بخش خنک کننده است که باعث میشود حس درد و سوزش کمتر شود.
  • دستگاه لیزر دایود: برعکس دستگاه قبل این دستگاه مناسب پوست های تیره است و به همین دلیل هم دارای عمق نفوذ بیشتری است. این دستگاه هم دارای بخش خنک سازی برای پیشگیری از سوختگی می باشد.طول موج های آن بین ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر هستند.
  • دستگاه لیزر ان دی یانگ: پرکاربردترین دستگاه برای رفع موهای زائد همین دستگاه ها هستند. طول موج بین ۱۰۶۴ نانومتر را ایجاد می کنند.این لیزرها جزو اولین دستگاه لیزرهایی هستند که برای این هدف ساخته شده اند که قابلیت نفوذشان نسبت به دو دستگاه دیگر کمتر است.

این که می بینیم افرادی هستند که بعد از درمان شاهد رویش دوباره ی موهای زائد خود هستند به این دلیل است که آنها در مراکزی این کار را انجام می دهند که هنوز از تکنولوژی قدیمی IPL استفاده می کنند. این را باید بدانیم که IPL در واقع نوعی پرتو تقویت شده است که اشتباها به آن لیزر هم گفته میشود.

 

پانوشت: نت برگ لیزر در تهران، نت برگ لیزر موهای زائد در تهران، نت برگ لیزر موهای زائد کل بدن در تهران، تخفیف لیزر موهای زائد در تهران کلینیک کلاریون اسکین

لیزر موهای زائد در ویکیپدیا

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *