لیزر موهای زائد صورت

موهای زائد بدن یکی از مشکلاتی است که افراد را درگیر خود کرده است و بسیار وقت و هزینه بر است برای رفع موهای زائد روش های مختلفی وجود دارد که مهم ترین آنها روش لیزر موهای زائد بدن است و در روش لیزر موهای زائد بدن همواره این سوال مطرح بوده است که چه کسانی میتوانند برای رفع موهای زائد بدن خود میتوانند از روش لیزر استفاده نمایند؟

چه کسانی مجاز به لیزر موهای زائد بدن هستند؟

در لیزر موهای زائد بدن پوست، مو و محلی که قرار است لیزر شود خیلی مهم است. در لیزر موهای زائد بدن بهترین نوع پوست و مو پوست سفید و موی ضخیم و تیره است. بنابراین هرچه پوست تیره تر و مو نازک تر باشد نتیجه به طور نسبی تغییر خواهد کرد. درد لیزر موهای زائد و عوارض لیزر موهای زائد بدن نیز از مواردی است که متقاضیان را نگران کرده است. در مقالات مرتبط درباره هر یک از آنها برای شما عزیزان مطالبی را آماده کرده ایم.

لیزر موهای زائد بدن

 

آیا با لیزر، موهای زائد برای همیشه از بین خواهند رفت؟

اگر تعداد جلساتی که متخصص به شما پیشنهاد میکند به طور مرتب و مداوم انجام شود. بسته به نواحی که لیزر انجام میشود و جنس مو و پوست شما ممکن موهای زائد شما دیگر رشد نکند. ولی در محل هایی مثل صورت ممکن هورمون ها تحریک شود و هورمون های مردانه افزایش یابند. موهای موجود در صورت ممکن است ضخیم شوند و با لیزر کاملا رفع نشود. در این صورت لازم است هر چند سال یکبار این عمل تکرار شود.

پانوشت: لیزر موهای زائد بدن، دستگاه لیزر موهای زائد، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت، در کلینیک کلاریون اسکین

لیزر موهای زائد در ویکیپدیا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *