لیزر موهای زائد

امروزه لیزر موهای زائد، لیزر کل بدن، لیزر موهای بیکینی، لیزر صورت از مهم ترین دغدغه هایی است که آقایان و بانوان درگیر آن هستند و همواره به دنبال راه چاره ای برای رفع موهای زائد بدن هستند. موهای زائد در جاهای مختلف بدن مشکلاتی را به همراه دارد که باعث شده افراد برای رهایی از آنها هزینه های بسیار بکنند و علاوه بر هزینه وقت زیادی را نیز تلف نمایند. برای رفع موهای زائد روش های مختلفی وجود دارد که شامل موارد زیر است:

  • شیو کردن
  • موم انداختن
  • پودر های موبر

این سه روش، شیوه های سنتی است که بسیار دردناک و زمان بر است.

آیا لیزر موهای زائد بدن جایگزین روش سنتی رفع موهای زائد شده است؟

امروزه برای رفع موهای زائد روش های نوینی جایگزین روش سنتی شده است که از آن به عنوان لیزر موهای زائد بدن و صورت یاد میشود و بسیار محبوب است و طرفداران بسیاری دارد. این روش مانند روش های سنتی نیست که به طور موقت موهای زائد شما را رفع کند بلکه اگر تعداد جلسات لیزر را طبق پیشنهاد پزشک انجام دهید و به طور مرتب این کار را انجام دهید. بعد از چندین جلسه شاهد خواهید بود رشد موهای زائد در بدن شما کم شده و بعد اتمام جلسات دیگر خبری از موهای زائد در بدن شما نخواهد بود. با ۸ جلسه لیزر موهای بیکینی تاثیر آن را در رفع موهای زائد بیکینی خواهید دید.

آیا لیزر موهای بیکینی در رفع موهای زائد تاثیر گزار است؟

با روش لیزر موهای زائد بدن میتوان تمام تواحی بدن و صورت را از جمله بیکینی، صورت، چانه، پشت لب، پیشانی، کل بدن، دست، پا، زیر بغل را پوشش داد. و از بدنی بدون موهای زائد لذت برد. کسانی که لیزر موهای بیکینی را امتحان کرده اند حتما متوجه تاثیر این روش در کم پشتی موهای زائد در جلسات ابتدایی و رفع همیشگی موهای زائد در ناحیه تناسلی شده اند.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بدن توسط چه کسانی انجام میشود؟

لیزر موهای زائد بدن در سراسر دنیا توسط پزشکان و متخصصان پوست انجام میشود. و میتوانید با لیزر موهای زائد به طور کامل با موهای زائد بدن خود خداحافظی کنید. توصیه میشود برای لیزر موهای زائد بدن به پزشک متخصص و کلینیک های معتبر مراجعه نمایید و بهتر است برای این امر به آرایشگاه ها و باشگاه ها رجوع نشود.

آیا لیزر موهای زائد بدن دارای عوارض است؟

با لیزر موهای زائد بدن که میتوان موهای زائد بدن را از بین برد اگر اشتباه و توسط افراد ناشی انجام شود ممکن است دچار سوختگی پوست و اثر آن برای همیشه باقی بماند. به همین خاطر باید قبل از اینکه برای رفع موهای زائد بدن خود اقدام نمایید اطلاعات کافی درباره لیزر موهای زائد بدن و کلینیکی که این کار را میخواهد انجام دهد داشته باشید.

کلینیک کلاریون اسکین بهترین کلینیک لیزر تهران جهت رفع موهای زائد بدن شما آماده خدمت گزاری به شما عزیزان میباشد. 

پانوشت : لیزر موهای زائد، لیزر موهای بیکینی، لیزر موهای زائد صورت، لیزر موهای زائد بدن، لیزر موهای زائد چانه در کلینیک کلاریون اسکین

لیزر موهای زائد در ویکیپدیا

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *